Festiwal Perspektywy – 9 Hills już za nami. Co działo się w Chełmnie?

Festiwal Perspektywy – 9 Hills już za nami. Co działo się w Chełmnie?

Wyjątkowy festiwal pełen pozytywnej energii, twórczości, kultury i oczywiście muzyki. Perspektywy 9 Hills festiwal to impreza cykliczna, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców i turystów. Należy przyznać, że z roku na rok staje się również coraz barwniejsza i kolorowa, i to dosłownie. Dlatego jeśli w tym roku nie udało Ci się na nią przybyć, zobacz, jak wiele szaleństwa Cię ominęło. Być może nasza relacja zachęci Cię do odwiedzin w 2022 roku!

Trzy dni nieustannej zabawy z pozytywną energią

Impreza, która miała miejsce w jeden z sierpniowych weekendów odznacza się pozytywnym odbiorem i doskonałą atmosferą. Już na kilka dni przed jej rozpoczęciem w mieście pojawiły się kolorowe instalacje parasoli, zwiastujących to niecodzienne wydarzenie. W pierwszym dniu na uczestników czekało kilka fantastycznych koncertów, które trwały do późnych godzin wieczornych. Wydarzenia o różnych godzinach były zlokalizowane w niemal całym mieście. W zależności od upodobań mieszkańcy mogli oddać się szaleństwo przy muzyce na żywo, udziale w performersach, zabawach dla dzieci czy ulicznych spektaklach. Trzeba przyznać, że tegoroczna edycja obfitowała w różnorodności.

Różne strefy dla różnych doznań

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby niezależnie od wieku każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Były więc stworzone specjalne strefy ruchu, umożliwiające spożytkowanie nadmiaru energii. Pojawiły się również tzw „strefy zmysłów”, które bardziej skupiały się na doznaniach duchowych i emocjonalnych. Całość zabawy, niezależnie od miejsca przepełniona była kulturą i sztuką. W tym roku pojawił się również nowy mural nawiązujący bezpośrednio do wydarzenia. Wystarczy popytać uczestników, aby dowiedzieć się, że chyba nie było osoby, która wyszłaby z festiwalu niezadowolona bądź znudzona.