Incydent drogowy na DK91 koło Stolna – Trzy osoby ranne w wyniku wypadku

Incydent drogowy na DK91 koło Stolna – Trzy osoby ranne w wyniku wypadku

Na drodze krajowej nr 91 w rejonie Stolna doszło do kolizji trzech pojazdów, w wyniku której trzy osoby odniosły obrażenia. Do zdarzenia doszło w czwartek, tuż przed 15:00. W wyniku zderzenia samochodu osobowego, autobusu i półciężarówki, samochód osobowy przewrócił się na dach. Policja musiała zorganizować objazdy dla omijających miejsce zdarzenia.

Kpt. Kasper Korczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmnie, potwierdził, że wypadku uczestniczyły trzy różne typy pojazdów – samochód osobowy, minibus służący do przewozu osób oraz ciężarówka. Zaznaczył również, że to właśnie samochód osobowy znalazł się na dachu po kolizji.

Dodatkowo, Kpt. Korczak podkreślił, że dwie osoby odniosły obrażenia podróżując samochodem osobowym, natomiast jedna osoba została ranna będąc pasażerem ciężarówki.

Po tym nieszczęśliwym zdarzeniu drogowym na odcinku drogi DK91 między Chełmżą a Chełmnem ruch został sparaliżowany. Aby umożliwić ciągłość ruchu drogowego, policja skierowała kierowców na objazd poprzez Wielkie Czyste i Małe Czyste. Na miejscu wypadku działały służby ratownicze, w tym zespół medyczny, policja oraz straż pożarna.