Oriental Lake 2022

Oriental Lake 2022

Po raz kolejny, już niebawem odbędzie się Oriental Lake 2022. Jest to wyjątkowy projekt audiowizualny skierowany dla wszystkich miłośników odmian muzyki elektronicznej z akcentami orientalnymi i etnicznymi. Sprawdzamy, jak będzie wyglądało to wydarzenie.

Czym jest Oriental Lake?

Impreza dla miłośników muzyki elektronicznej odbyła się po raz pierwszy w 2019 roku. W tym roku po raz kolejny odbędzie się ona na terenie Ośrodka Wypoczynkowego nad Jeziorem Starogrodzkim. Dokładny adres wydarzenia to ul. gen. Jastrzębskiego 5. Cała impreza odbywa się na terenie Doliny Dolnej Wisły. Miejsce łączy ze sobą wyjątkowy klimat. Jest to połączenie natury, pięknych widoków, a to przy nutach muzyki elektronicznej z akcentami orientalnymi i etnicznymi.

Więcej szczegółów dotyczących imprezy?

Tegoroczna impreza odbędzie się 16 lipca. Cała impreza rozpoczyna się o godzinie 16:00. Za oprawę wizualną oraz projekt sceny odpowiada Tom Skof & Mike Ortalion. Za muzykę będą odpowiadać tacy artyści jak: Kapoor, Deaf can dance, Vidno, Sassafras Tree, Maryo, Sima, Ane, Patricki, Foolish Swami. Podobnie jak w zeszłym roku, na terenie ośrodka będzie możliwość rozstawienia namiotu. Odbędą się warsztaty i wystawy. Patronami medialnymi są: Radio PIK, dlastudenta.pl, Kluboterapia.pl, extraswiecie.pl, e-chelmno, Czas Chełmna oraz portalimprezowy.pl. Organizatorami imprezy są: Chełmiński Dom Kultury oraz Ane.

Gdzie można kupić bilety?

Na wydarzenie obowiązują specjalne wejściówki, które można zakupić na stronie internetowej nadjezioremzaz.pl. Można również skontaktować się telefonicznie, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 56 686 30 67 lub pisząc maila na adres: [email protected]. Obecnie można kupić bilety za 50 zł, a jeśli ktoś zdecyduje się na ostatni moment, to wówczas bilety będą droższe o 20 zł. Dzieci do lat 12 upoważnieni są do wstępu za darmo.