Secret Garden i koncert na Starych Plantach w Chełmnie

Secret Garden i koncert na Starych Plantach w Chełmnie

Chełmiński Dom Kultury jest organizatorem imprezy, która nosi nazwę Secret Garden. Jest organizowana latem, na Starych Plantach w Chełmnie. Dookoła zieleń – czego chcieć więcej do szczęście podczas letnich imprez? Sprawdzamy, co ciekawego działo się w tym roku podczas tego wydarzenia. 

Koncerty na Starych Plantach

Podczas tegorocznych koncertów odbyły się trzy występy muzyczne. Wszystko w otoczeniu tętniącej życiem przyrody. Koncerty miały miejsce 30 lipca o godzinie 19:00. Pogoda dopisywała, dookoła sama przyroda, błękitne niebo, gorąca atmosfera i wiele ludzi, którzy chętnie spędzali czas na letnich koncertach. Nie zabrakło zatem koców, miłej przyjaznej atmosfery, a także miło spędzonego czasu. To doskonała odskocznia od codzienności. Takie wydarzenia są wyjątkowo potrzebne, szczególnie po tym, jak ostatnio większość czasu spędzaliśmy w domach. 

Kto wystąpił na letnich koncertach?

Podczas wydarzenia koncert zagrały trzy grupy muzyczne. Pierwszy wystąpił zespół Heima. Jest to łódzki zespół muzyczny, który tworzy muzie od 2017 roku. Ich muzyka to połączenie kilku gatunków: indie pop, art rock czy shoegaze. Cały zespół to świetnie połączony ujmujący wokal, nastrojowa gitara. Podczas ich występu można odnieść wrażenie onirycznej aury. Kolejny zespół to L.Stad. Grupa ta ma na swoim koncie cztery płyty muzyczne. Często grywają na najróżniejszych koncertach muzycznych. Często goszczą na takich wydarzeniach jak Open’er, Męskie Grania czy zagranicznych festiwalach. Ostatni zespół, który zagościł na letnich koncertach to The Bullseyes. Jest to rockowy duet gitarowo-perkusyjny. Na gitarze gra Darek Łukasik, a perkusja należy do Mateusza Jarząbka. Ich muzyka to pozytyw dawka energii, która rozrusza każdego. 

Pozytywny wpływ muzyki

Warto chodzić na takie koncerty. Z pewnością pozytywnie wpływa na nastrój, a przy tym ma niezwykle relaksacyjne właściwości. Jeśli chcesz przeczytać o tym, dlaczego muzyka, to lek na całe zło, to koniecznie zajrzyj do tego artykułu.