Święto Kapusty i zespół Lady Punk

Święto Kapusty i zespół Lady Punk

Już w ten weekend przed mieszkańcami Bruk Unisławskich oraz okolicznych gmin wielkie wydarzenie. X jubileuszowe Święto Kapusty, podczas którego wystąpi jeden z najbardziej popularnych zespołów – Lady Punk. Organizatorzy zadbali, aby w tegorocznej edycji nie zapomniano o licznych atrakcjach dla wszystkich uczestników. Jeśli więc nie masz planów na najbliższy weekend, koniecznie zapisz sobie w kalendarzu to wydarzenie!

Najbliższa sobota pod znakiem wielu ciekawych atrakcji dla każdego

Impreza rozpocznie się o godzinie 15. W programie zaplanowano wiele atrakcji m.in.: interesujące  konkursy: kulinarny i wiedzy,  pogadankę o zdrowotnych właściwościach kapusty, fantastyczne występy lokalnych zespołów, sportowe konkurencje z kapustą w tle, stoiska twórców ludowych, pokaz tradycyjnego szatkowania i ubijania kapusty oraz darmowe potrawy przygotowywane właśnie z tego warzywa. Ale to jeszcze nie wszystko. Bowiem w programie pojawi się zdecydowanie więcej atrakcji.

Będzie również konkurs wiedzy o gminie Unisław, jak i całym powiecie Chełmińskim. Ponadto odbędą się profesjonalne pokazy amerykańskiego wojska, wszyscy zainteresowani będą mogli podziwiać wystawę egzotycznych zwierząt. Na miejscu stanie także darmowa fotobudka, w której każdy będzie mógł zrobić sobie fantastyczne zdjęcia. Nie zabraknie również czegoś dla miłośników astronomii. Pojawi się także stoisko obserwacji nieba oraz studio fotograficzne. Jak zostało już to wspomniane, gwiazdą wieczoru będzie oczywiście zespół Lady Punk. Długo wyczekiwany przez wszystkich koncert rozpocznie się o godzinie 19stej.