Tragiczny wypadek w Warlubiu: Ford zderzył się z motocyklem, dwie osoby hospitalizowane

Tragiczny wypadek w Warlubiu: Ford zderzył się z motocyklem, dwie osoby hospitalizowane

W sielankowej miejscowości Warlubie, tuż po godzinie 12 w południe, miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe. W skomplikowanej kolizji uczestniczyły dwa pojazdy – samochód marki Ford oraz motocykl typu Honda. W wyniku zdarzenia dwie osoby musiały zostać natychmiast przewiezione do szpitala.

Alarmująca informacja o wypadku na skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Marii Heliodory dotarła do służb ratunkowych w niedzielę, dokładnie o 12:09. Na miejscu interweniowały odpowiednie służby, które od razu podjęły niezbędne działania.

W dramatycznym incydencie brała udział para podróżująca na motocyklu. Po zderzeniu obie osoby zostały natychmiast przetransportowane do najbliższej placówki medycznej, która znajdowała się w Grudziądzu. Informacje te potwierdził asp. Krystian Kaczmarek, pełniący funkcję w powiatowej straży pożarnej w Świeciu. Na szczęście, kierujący fordem nie odniósł żadnych obrażeń.

Aktualnie sprawą zajmuje się policja, której zadaniem jest ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności tego niefortunnego zdarzenia. Śledztwo jest w toku.