Zaczarowany klimat Świąt Bożego Narodzenia podczas Jarmarku w Chełmnie

Zaczarowany klimat Świąt Bożego Narodzenia podczas Jarmarku w Chełmnie

Starówka w Chełmnie tętni życiem, pełna jest kolorów i radosnej atmosfery, a wszystko za sprawą trwającego tam Jarmarku Bożonarodzeniowego. Osoby, które nie miały szansy skorzystać z oferty licznych, barwnych stoisk w piątek, mogą to zrobić przez cały nadchodzący weekend (2-3.12.2023). Na królujący na rynku chełmskim festiwal pełen świątecznych pamiątek i smakołyków można wpadać do 3 grudnia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Chełmnie to niezwykłe wydarzenie pełne atrakcji. Goście mogą liczyć na szeroką gamę wystawców prezentujących swoje produkty, gdzie bez problemu uzupełnią zapas prezentów dla swoich bliskich. Całość odbywa się w otoczeniu magicznego klimatu Świąt Bożego Narodzenia oraz pięknej aranżacji starówki. Nastrój dopełniają występy lokalnych kolędników, którzy swoimi pieśniami wprowadzają gości w prawdziwy, świąteczny nastrój.

Dla najmłodszych uczestników jarmarku przygotowano mnóstwo zabaw. Będą mogli oni wziąć udział w animacjach, warsztatach oraz różnego rodzaju konkursach. Dzieci będą miały okazję stworzyć własne kartki dla Świętego Mikołaja, ozdobić bombki czy zrobić łańcuchy na choinkę. To także szansa na sprawdzenie swojej wiedzy o Bożym Narodzeniu oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.