43-latek z powiatu chełmińskiego oskarżony o molestowanie własnych córek

43-latek z powiatu chełmińskiego oskarżony o molestowanie własnych córek

W wieku 43 lat, mężczyzna zamieszkujący powiat chełmiński został postawiony w stan oskarżenia. Zarzut, jaki usłyszał, brzmiał: przez okres kilku lat dokonywał czynów seksualnych na swoich córkach. Do prokuratury informację o podejrzeniu tak straszliwych przestępstw zgłosił kurator sądowy z Chełmna.

Dnia 15 września 2023 roku Prokuratura Rejonowa w Chełmnie skierowała sprawę do dalszego procesowania Sądowi Okręgowemu w Toruniu. Sprawa dotyczyła mężczyzny w wieku 43 lat, mieszkańca powiatu chełmińskiego, któremu zarzuca się seksualne molestowanie swoich małoletnich córek.

Mateusz Wiśniewski, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Chełmnie, który zajmuje się omawianą sprawą, doniósł, że akt oskarżenia przekazano do Sądu Okręgowego Toruń. Oskarżony to 43-letni obywatel powiatu chełmińskiego. Oskarżenie przeciwko niemu opisuje, iż w latach 2016-2020 dopuszczał się seksualnego wykorzystywania dwóch małoletnich dziewczynek.

Te niewinne dziewczynki są córkami oskarżonego. W czasie, kiedy zdarzały się te straszliwe czyny, miały one mniej niż 15 lat.