Ćwierćfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci 

Ćwierćfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci 

Jakiś czas temu na kompleksie sportowym „orlik” w Chełmnie odbył się ćwierćfinał wojewódzki Igrzysk Dzieci. Chodzi dokładnie o rocznik od 2010 i młodsi. Chodzi o ćwierćfinał  w piłce nożnej chłopców. Jak przebiegły igrzyska?

Wygrała drużyna z Chełmna

Dobra wiadomość jest taka, że piłkarski turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 Chełmno. Właśnie w ten sposób drużyna z Chełmna awansowała do półfinału wojewódzkiego. Półfinał odbędzie się już 24 października w Chełmnie. Przewodniczący Rady Miasta Chełmna Wojciech Strzelecki pogratulował zespołowi awansu i życzył dalszych sukcesów.  

Jak wygląda oficjalna tabela wyników?

Poniżej przedstawiamy tabelę wyników. 

Półfinał:

  • SP 5 Chełmża – SP 4 Solec Kujawski 2:1
  • SP 4 Chełmno – SP 3 Wąbrzeźno 1:0 (bramka dla SP 4: Jakub Malewicz)

Mecz o 3. miejsce:

  • SP 4 Solec Kujawski – SP 3 Wąbrzeźno 2:2 (karne 2:1)

Mecz o 1. miejsce:

  • SP 4 Chełmno – SP 5 Chełmża 6:1 (bramki dla SP 4: Jakub Malewicz 2, Wiktor Binkowski 2, Tadeusz Zawitowski, Jakub Banach)

Klasyfikacja końcowa:

  • SP 4 Chełmno (awans do półfinału wojewódzkiego)
  1. SP 5 Chełmża
  2. SP 4 Solec Kujawski
  3. SP 3 Wąbrzeźno

Jak wygląda skład drużyny piłkarskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmnie?

W skład drużyny piłkarskiej Szkoły Podstawowej nr 4 w Chełmnie wchodzą następujący zawodnicy: Jakub Banach, Wiktor Binkowski, Kacper Droszcz, Oscar Dulian, Aleksander Kowalkowski, Karol Kujawowicz, Norbert Rokoszewski, Marcel Zawitowski, Tadeusz Zawitowski, Jakub Wałęga, Mateusz Koepke, Jakub Malewicz. Opiekun: Andrzej Andrzejewski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach. Trzymamy kciuki w najbliższym meczu. Poinformujemy o wynikach w kolejnych artykułach.