Seniorzy pokazują swoje umiejętności dziennikarskie! Osiągnięcie projektu zasługuje na gratulacje!

Seniorzy pokazują swoje umiejętności dziennikarskie! Osiągnięcie projektu zasługuje na gratulacje!

Odbyła się uroczystość, podczas której podziwialiśmy talent dziennikarski naszych seniorów. W tym wydarzeniu, pełnym podziwu i uznania za osiągnięcia starszej generacji, wzięły udział liczne osobistości.

Znajdowali się tam tacy goście jak Pani Katarzyna Lubańska, reprezentująca Urząd Marszałkowski w Toruniu jako radna. Obecny był także Pan Artur Mikiewicz, sprawujący funkcję Burmistrza Miasta Chełmna. Nie mogło również zabraknąć Pani Anny Cyrklaff-Muzolf, która pełni obowiązki dyrektora biura Lokalnej Grupy Działania w Chełmnie.

Wszyscy oni złożyli serdeczne gratulacje Seniorom i Seniorkom, którzy aktywnie uczestniczyli w projekcie o nazwie „Senior też dziennikarz”. Ten innowacyjny projekt pokazał, że pasja do pisania nie ma ograniczeń wiekowych.

Burmistrz Artur Mikiewicz, na swoim profilu na Facebooku, zachęcił wszystkich seniorów do kontynuowania swojej działalności dziennikarskiej. Zaprosił ich do publikowania swoich treści w biuletynie miejskim o nazwie „Chełmno Miasto Bliżej Ciebie”. To dowód na to, jak bardzo ceni i podziwia ich wkład w życie społeczne miasta.