Zgubiłeś klucze i odzież w Starogrodzie? Policja prosi o kontakt

Zgubiłeś klucze i odzież w Starogrodzie? Policja prosi o kontakt

Podczas jednego z ostatnich patroli, funkcjonariusze patrolujący obszar nad Wisłą w Starogrodzie natknęli się na zostawione przez kogoś przedmioty: odzież oraz klucze z pilotem. Teraz, oficerowie apelują do ich właściciela, aby ten skontaktował się z odpowiedzialnym za tę część gminy Chełmno dzielnicowym.

Wygląda na to, że zgubione przedmioty zostały przypadkowo pozostawione w jednym konkretnym miejscu – pomiędzy korytem rzeki Wisły a umiejscowionym obok wałem przeciwpowodziowym. Najprostszą drogą prowadzącą do tej lokalizacji jest trasa przez Starogród Dolny, w pobliżu której znajdują się sady.

Policja apeluje do osoby, której przedmioty zostały znalezione, o nawiązanie kontaktu ze starszym sierżantem Joanną Madej. Jest ona dzielnicowym odpowiedzialnym za rejon służbowy numer 5. W celu dostarczenia szczegółowych informacji można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerami: stacjonarnym 47 7547 241 lub komórkowym 786 857 209.

Niezbędne będzie potwierdzenie tożsamości poprzez szczegółowy opis zgubionych przedmiotów. Policja prosi o kontakt tylko te osoby, które są w stanie dostarczyć takie informacje.