Jarmark Świąteczny w Chełmnie – drugi dzień pełen atrakcji i radosnej atmosfery

Jarmark Świąteczny w Chełmnie – drugi dzień pełen atrakcji i radosnej atmosfery

Pomimo lekkiej mglistej aury, drugi dzień Jarmarku Świątecznego w malowniczym Chełmnie jest pełen barw i życia. Rynek miasta tętni aktywnością, oferując liczną gamę atrakcji dla mieszkańców oraz turystów.

Bez trudu znajdziecie tam wszystko, co konieczne do wypełnienia świątecznego worka prezentami dla bliskich. Całość jest zanurzona w olśniewającym świątecznym krajobrazie, tworząc prawdziwie bożonarodzeniową atmosferę.

Dla najmłodszych przygotowano wyjątkowe animacje, ciekawe warsztaty i ekscytujące konkursy. W programie znalazło się m.in. tworzenie kartek dla Świętego Mikołaja. Dzieci mają również okazję przetestować swoją wiedzę na temat Bożego Narodzenia oraz spotkać osobisty Świętego Mikołaja. Bez wątpienia będzie to doskonała okazja do stworzenia unikalnych ozdób choinkowych!

Rynek miasta gwarnie od radosnego gwaru zimowego expressu – kolejki Drago, dostarczającej mnóstwo emocji i radości dla całej rodziny. Nie mogło oczywiście zabraknąć również takich atrakcji jak grzane wino czy fontanna czekolady, które na pewno rozgrzeją serca i podniebienia wszystkich odwiedzających!